Jdi na obsah Jdi na menu
 


LIGOVÁ PRAVIDLA

 

      Ligové soutěže se odehrávají ve 26-denních cyklech se začátkem soutěže vždy 1. dne každého měsíce. Data odehrání jednotlivých utkání nejsou stanovena a záleží na domluvě hráčů, nejlépe přes vzkazník. Podle aktivity či neaktivity bude posuzováno i případné kontumování výsledků v případě neodehrání duelu. 

      Zápasy se hrají na dvě vítězná utkání s možným výsledkem 2:0, 2:1, 1:2, 0:2. Za vítězství hráč získá dva body. O pořadí rozhoduje počet bodů, skóre a vzájemný zápas.     

     Možnost přihlásit se do ligových bojů je na vzkazníku zde a stále trvá !!!! Přihlášení do turnajů je vždy na vzkazníku na konkrétní stránce turnaje !!! 

     Nové ligové úrovně budou přibývat v závislosti na počtu přihlášených hráčů a vždy do 15. dne v měsíci budou nově přihlášení hráči průběžně dopisováni do běžících lig a po tomto termínu si počkají na další ligový cyklus.

Pokud bude hráč mít více než 35% kontumací v neprospěch (tzn. 5 a více), bude z ligových soutěží vyloučen !!!

      Případné protesty a námitky řeší organizační skupina, proti jejímž rozhodnutím není odvolání   .

 Golden league       Silver league A       Silver league B       Bronze league A1  

 vzkazník pro přihlášení do ligových bojů :

Přihlášení hráčiammellie, BeranA, Sypalka, anola, KytinkaK, MIJA, kuryr4xxxx, levnikolajevicmyskin, majmaja, hammer.kladivo, Aries, julesverne11, boh091628, s.l.u.n.i.c.k.o, brablak, simca93, aanazuz, Martina2, Janno69, valeryl, hedvika666, tonny13, vb01, marksim, radvich

 

 

 

Vyřazen z ligových soutěží za neodehrání (s trestem na jeden ligový cyklus) je :  AvrilLavigne

Pokud bude tento hráč mít zájem hrát a zlepší svůj přístup, může se přihlásit opět do lednových lig  .

 

Další zájemci o ligové boje budou zařazeni na volná místa do stříbrných lig a po jejich naplnění se znovu otevře první skupina bronzových lig - a nebojte se, volných míst je dostatek . Nově přihlášení hráči budou až do 15.12.2012 průběžně dopisováni do běžících lig a mohou hned začít hrát   .

Po 15.12.2012 si nově přihlášení hráči budou muset počkat na začátek dalšího cyklu   .